Pegem Akademi
Pegem Kayseri Haberleri
ALES BAŞLIYOR
ALES BAŞLIYOR
Güz dönemi ALES kurslarımız 25 Ağustos Pazartesi günü hafta içi ... Devamı
Pegem Akademi KPSS 2014 Değerlendirme-2015 Planlama Toplantısı
Pegem Akademi KPSS 2014 Değerlendirme-2015 Planlama Toplantısı
Pegem Akademi KPSS 2014 Değerlendirme-2015 Planlama Toplantısı 23-24-25 Haziran 2014 tarihlerinde ... Devamı
YDS BAHAR DÖNEMİ KURSLARI
YDS BAHAR DÖNEMİ KURSLARI
YDS kurslarımız 2014 Ocak birinci hafta itibariyle başlayacaktır. Kurslarımız hafta ... Devamı
Tümü
Pegem Akademi
Yayınlarımız
Başarılarımız
UMUT BAYAR, - 2015 MAYI
ŞAZİYE BAL, - 2015 MAYI
REYHAN DİLARA AKKURT, - 2015 MAYI
Tümü
Sınav Takvimi
Pegem Akademi ANKARA 2015 Türkiye Geneli Deneme Sınav Kampı (Haziran Ayı)
Pegem Akademi 2013 Sınav Merkezleri
Pegem Akademi 2015 Türkiye Geneli Sınav Takvimi
Tümü
Sosyal Medya
Sosyal Medya
Biz Sizi Arayalım
Adınız
GSM
E-posta
Kurs
Kod
Pegem Akademi
Ankara
:
(312) 419 05 60, ankara.pegemakademi.com, ankara@pegemakademi.com
Aksaray
:
(382) 13 99 35, aksaray.pegemakademi.com, aksaray@pegemakademi.com
Antalya
:
(242) 247 23 78, antalya.pegemakademi.com, antalya@pegemakademi.com
Balıkesir
:
(266) 241 23 72, balikesir.pegemakademi.com, balikesir@pegemakademi.com
Bartın
:
(378) 228 18 81, bartin.pegemakademi.com, bartin@pegemakademi.com
Batman
:
batman.pegemakademi.com, batman@pegemakademi.com
Bornova
:
(232) 343 33 99, bornova.pegemakademi.com, bornova@pegemakademi.com
Bursa
:
(224) 225 11 61, bursa.pegemakademi.com, bursa@pegemakademi.com
Denizli
:
(258) 265 44 41, denizli.pegemakademi.com, denizli@pegemakademi.com
Elazığ
:
(424) 237 23 05, elazig.pegemakademi.com, elazig@pegemakademi.com
Eskişehir
:
(222) 220 12 23, eskisehir.pegemakademi.com, eskisehir@pegemakademi.com
Gaziantep
:
(342) 220 12 52, gaziantep.pegemakademi.com, gaziantep@pegemakademi.com
Isparta
:
(246) 223 34 35, isparta.pegemakademi.com, isparta@pegemakademi.com
İstanbul Avcılar
:
(212) 695 00 44, avcilar.pegemakademi.com, avcilar@pegemakademi.com
İstanbul Bakırköy
:
(212) 570 42 63, bakirkoy.pegemakademi.com, bakirkoy@pegemakademi.com
İstanbul Mecidiyeköy
:
(212) 275 19 29, mecidiyekoy.pegemakademi.com, mecidiyekoy@pegemakademi.com
İzmir
:
(232) 402 02 20, izmir.pegemakademi.com, izmir@pegemakademi.com
Kahramanmaraş
:
(344) 221 42 00, kahramanmaras.pegemakademi.com, kahramanmaras@pegemakademi.com
Karabük
:
(370) 424 16 70, karabuk.pegemakademi.com, karabuk@pegemakademi.com
Kars
:
(474) 223 42 60, kars.pegemakademi.com, kars@pegemakademi.com
Kastamonu
:
(366) 220 08 09, kastamonu.pegemakademi.com, kastamonu@pegemakademi.com
Kayseri
:
(352) 221 30 00, kayseri.pegemakademi.com, kayseri@pegemakademi.com
Kırşehir
:
(386) 212 21 20, kirsehir.pegemakademi.com, kirsehir@pegemakademi.com
Kocaeli
:
(262) 323 04 44, kocaeli.pegemakademi.com, kocaeli@pegemakademi.com
Konya
:
(332) 352 45 46, konya.pegemakademi.com, konya@pegemakademi.com
Kütahya
:
(274) 223 25 00, kutahya.pegemakademi.com, kutahya@pegemakademi.com
Manisa
:
(236) 231 94 40, manisa.pegemakademi.com, manisa@pegemakademi.com
Muş
:
(436) 212 87 47, mus.pegemakademi.com, mus@pegemakademi.com
Rize
:
(464) 217 37 17 rize.pegemakademi.com, rize@pegemakademi.com
Sivas
:
(346) 223 89 89, sivas.pegemakademi.com, sivas@pegemakademi.com
Trabzon
:
(462) 321 35 97, trabzon.pegemakademi.com, trabzon@pegemakademi.com
Van
:
(432) 214 44 48, van.pegemakademi.com, van@pegemakademi.com
Yalova
:
(226) 814 77 75, yalova.pegemakademi.com, yalova@pegemakademi.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz,internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Pegem Akademi
Web Tasarım
Sayfa başı